Rozrywka > 

Klaudia Kulawik wystąpiła w 'Mam talent'! Jak się zmieniła?

Vic

2012-10-23

15-latka zaśpiewała gościnnie.

Kapif

Klaudia Kulawik.
+ zobacz powiększenie

Klaudia Kulawik znów wystąpiła na scenie "Mam talent"! W sobotnim odcinku show Klaudia jako gość zaśpiewała "Only hope" - Mandy Moore z filmu "Szkoła uczuć". 15-latka wybrała bardzo poważny utwór, a pełny makijaż i błyszczące srebrne spodnie sprawiały, że wyglądała jeszcze bardziej poważnie.

Mam Talent! Sezon 5 odcinek 1 20.10.2012 fot.: Cezary Piwowarski/WBF

+ zobacz powiększenie

WBF

Klaudia bardzo zaangażowała się występ i zachwycała swoim mocnym głosem. Musimy też przyznać, że wyrosła na bardzo ładną dziewczynę. Cały występ Klaudii możecie zobaczyć tutaj.

Mam Talent! Sezon 5 odcinek 1 20.10.2012 fot.: Cezary Piwowarski/WBF

+ zobacz powiększenie

WBF

Widzowie pokochali Kulawik 4 lata temu, kiedy zdobyła drugie miejsce w I edycji "Mam talent". Klaudia zachwyciła publiczność bardzo dojrzałym wykonem i wyborem niezwykle wymagającego jak na jej wiek utworu "Dziwny jest ten świat".

+ zobacz powiększenie

tvn

Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, kiedy słuchali z jakim zaangażowaniem mała dziewczynka potrafi śpiewać! Chyba nawet sam Czesław Niemen nie powstydziłby się tego występu. Możecie sobie przypomnieć, jak wtedy wyglądała tutaj.

Kulawik Klaudia

+ zobacz powiększenie

Kapif

Teraz Klaudia wraca na scenę. Przez 4 lata uczyła się gry na flecie i rozwijała muzycznie, nagrała tez piosenkę do filmu "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa". Jak Wam się podoba Klaudia w "dorosłej" stylizacji? Myślicie, że wyrośnie z niej przekonująca wokalistka? A może już nią jest?

Vic

Udostępnij link: Facebook