Styl życia > 

Magda Gessler nie pomogła. Restauracja zamknięta

bed

2014-01-11

Restauracja Feniks w Kobiórze, którą w jednym ze swoich programów próbowała uzdrowić Maga Gessler, zmieniła nazwę i menu. Nic to nie pomogło, Modra Pyza i tak została zamknięta.

Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta

Magda Gessler na Festiwalu Zalewajki w Radomsku
+ więcej zdjęć

W czasie "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler postanowiła zmienić nazwę lokalu na Modra Pyza, pojawił się nowy wystrój i menu. Ale klientów to nie przyciągnęło.

- Kiedy ludzie dowiedzieli się, że będzie u nas kręcony program, przychodzili z ciekawości. Aż do emisji odcinka. Wtedy już zaczęli stopniowo odchodzić, a niektórzy odwrócili się ode mnie. Zostałem pokazany jak mamisynek, któremu nic się nie chce. A to nieprawda, prowadzenie restauracji w Kobiórze to dużo poważniejsza sprawa, nie zachęci się ludzi, wprowadzając tylko kilka powierzchownych zmian - mówi Tomasz Kozibąk, właściciel restauracji, z wykształcenia germanista.

Pan Tomasz już przed świętami obawiał się, że będzie musiał zamknąć lokal w nowym roku. Musiał to zrobić, bo zabrakło mu pieniędzy na prowadzenie lokalu. Pracy zamierza szukać za granicą.Udostępnij link: Facebook